KLIMATYZACJA OD PROJEKTU PO REALIZACJĘ

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, dostawą oraz wykonywaniem instalacji klimatyzacji zarówno u indywidualnych klientów jak również w obiektach handlowych, biurowych, użyteczności publicznej. Zapewniamy profesjonalną poradę, dobór i montaż jednostek klimatyzacyjnych. Wykonujemy bezpłatny dobór, wizualizację i wycenę. Instalacje klimatyzacyjne wykonujemy zarówno w pojedynczych pomieszczeniach, jak również układy centralne obsługujące wiele pomieszczeń. Do naszych realizacji korzystamy ze znanych, sprawdzonych urządzeń.

Zapewniamy profesjonalny montaż oraz opiekę w okresie gwarancyjnym jaki pogwarancyjnym.

Oferujemy:

Klimatyzatory Ścienne

Klimatyzatory ścienne realizują funkcje chłodzenia, grzania, filtrowania i osuszania. Jednostki te znajdują zastosowanie głównie w małych pomieszczeniach biurowych, sypialniach, salonach. Ze względu na swoje niewielkie wymiary, kompaktowy wygląd, estetykę oraz coraz szerszą paletę dostępnych wzorów jak i kolorów, łatwość obsługi cieszą się największym powodzeniem i uznaniem naszych klientów. Dobre parametry, cicha praca wentylatorów, bardzo niskie zużycie energii, filtr z węglem aktywnym pochłaniającym nieprzyjemne zapachy, wkładki jonizujące powietrze oraz filtry dla alergików to tylko niektóre atuty tych urządzeń.

Oferujemy:

Klimatyzatory  Kasetonowe

Klimatyzatory kasetonowe realizują funkcje chłodzenia, grzania i wentylowania oraz filtrowania i osuszania. Najczęściej znajdują zastosowania w pomieszczeniach poddasza, obiektach użyteczności publicznej jak restauracje, domy weselne, sale konferencyjne i instalowane są w przestrzeni sufitu podwieszanego. W przypadku jednostek kasetonowych istnieje również możliwość rozprowadzenia klimatyzowanego powietrza do maksymalnie dwóch sąsiadujących pomieszczeń z pomocą izolowanego kanału spiro. Struga powietrza w tego typu urządzeniach rozchodzi się w czterech kierunkach i w zależności o rodzaju jednostki można każdą niezależnie sterować.

Oferujemy:

Klimatyzatory Przypodłogowo – podsufitowe

Klimatyzatory przypodłogowo-podsufitowe podobnie jak poprzednie realizują te same. Jednostki tego typu mogą być montowane zarówno pod stropem jak również przy podłogowo. Urządzeni tego typu ze względu na duże wydajności oraz duży zasięg strugi wyrzucanego powietrza stosuje się w dużych pomieszczeniach użyteczności publicznej jak sale bankietowe, domy weselne, pawilony handlowe.

Oferujemy:

Klimatyzatory Kanałowe

Klimatyzatory kanałowe realizują funkcje chłodzenia, grzania oraz wentylacji. Stosuje się je najczęściej w pomieszczeniach poddasza gdzie w łatwy sposób można rozprowadzić powietrze kanałami. Jednostki te można również montować salonach, pokojach hotelowych w zabudowie z płyty karto gips. W tego typo rozwiązaniach konieczne jest wykończenie nawiewu kratkami wentylacyjnymi lub anemostatami.

Proponowane przez nas układy klimatyzacyjne wykonujemy jako pojedyncze typu split, złożone multi split lub centralne VRV

Oferujemy:

Klimatyzatory Split

Układy składające się z jednej jednostki wewnętrznej i jednej zewnętrznej montowanej na sianie budynku, balkonie lub na dachu. Wykorzystujemy jednostki ścienne, kasetonowe lub kanałowe.

Oferujemy:

Klimatyzatory Multi – split lub VRV

W zależności od ilości klimatyzowanych pomieszczeń stosuje się od kilku do kilkudziesięciu jednostek wewnętrznych obsługiwanych przez jedną jednostkę zewnętrzną, centralną. Tego typu rozwiązania najlepiej realizować na etapie pudowy obiektu.